چاپ بسته بندی

چرا باید پروژه های چاپ و بسته بندی خود را به کارنیک بسپارید ؟

کارنیک با تخصص و تجربیات چندین ساله خود در حوزه‌های گرافیک، چاپ و بسته‌بندی به شما اطمینان می‌دهد، یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث بالا رفتن سرعت تولید و همچنین ارتقاء کیفیت محصول شما می‌گردد، انجام کلیت مراحل تولید توسط یک مرکز می‌باشد.کارنیک افتخار دارد تمامی مراحل تولید پروژه شما از مرحله طراحی گرافیک تا تحویل محصول به شما را برعهده می‌گیرد.

به دلیل در اختیار داشتن نیروهای با‌تجربه و متخصص در بخش‌های طراحی-پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ، و همچنین هماهنگی و انجام تمامی مراحل تولید توسط کارنیک سرعت انجام پروژه بالا بوده و تاثیر مثبتی نیز بر کیفیت مطلوب مد نظر شما می‌گذارد.

تیم خلاق کارنیک علاقه بسیار زیادی به انجام پروژه‌هایی دارد که اکثر مراکز مشابه ما قادر به انجام آن نیستند. به دلیل توانایی بالای استودیو کارنیک در مراحل “طراحی/پیش از چاپ” و همچنین مراحل “تکمیلی/پس از چاپ” کارنیک تا‌کنون پروژه‌های خاص بسیاری را به سرانجام رسانده که در بخش نمونه کارها قابل مشاهده است.

هم اکنون بخش مهمی از فعالیت های کارنیک چاپ و تولید بازی است. تمامی مراحل 0 تا 100 تولید بازی‌های رومیزی و کارتی و … توسط کارنیک انجام می‌گردد. که شامل جعبه، دیوایدر، صفحه بازی، کارتهای بازی، بروشور، و … می گردد. کارنیک هم اکنون تولید بازی و سرگرمی بسیاری از شرکت ها از جمله: فربد انگاره، دورهمی، آهوک و … را برعهده دارد. هم‌اکنون می‌توانیم با اطمینان بگوییم که، “تولید بازی تخصص ماست”.

برای دیدن نمونه کارهای چاپ بسته بندی کلیک کنید!

فهرست