خدمات کارنیک

مشاوره تبلیغاتی

میزان اثربخشی تبلیغات موسسه شما ربطی به میزان هزینه ای که می کنید ندارد! این کیفیت و هدفمند بودن تبلیغات شماست که باعث ارتقا و یا متاسفانه باعث از بین رفتن نام تجاری شما می شود.

طراحی و چاپ نشریات

ما با طراحی و چاپ بیش از 16 نشریه بین المللی داخلی و خارجی به زبانهای مختلف و تجربه گرانبها در حوزه گرافیک مطبوعاتی آماده انجام خدمات شما هستیم. به بخش نشریات بروید.

fingerprint

طراحی گرافیک

نسبت به جلوه بصری خدمات و محصولات خود حساس باشید، زیرا محصولات و خدمات شما همیشه در حال مقایسه با محصولات مشابه می باشد، به شما کمک می کنیم برتر بمانید …

local_movies

تیزر صنعتی و تبلیغاتی

زبان تصویر گویا ترین شکل معرفی شما و خدماتتان به مشتریان می باشد. تیم تصویر ما یاری گر و مشاور شما در این امر می باشد، خدماتی همچون، تیزر معرفی محصول، مجموعه و یا همایش های شما.

طراحی و چاپ بسته بندی

بسته بندی محصول را به فروش میرساند. این جمله تعریفی کلی ست اما به طرز شگفت آوری اهمیت بسته بندی خوب را گوشزد می کند، اهمیتی که ساختار و طراحی گرافیک خلاقانه را در بر می گیرد.

monetization_on

تعرفه خدمات

با توجه به گستردگی حوزه ها و متنوع بودن خدمات بهترین راه اطلاع از تعرفه خدمات کارنیک تماس تلفنی و یا حضوری با ماست. شما میتوانید نمونه کارهای انجام شده را نیز از ما بخواهید.

تماس همه روزه با شماره  2825 289 0919  و یا از طریق ایمیل  karnicstudio@gmail.com

جهت دریافت نمونه خدمات انجام شده توسط مجموعه کارنیک و همچنین استعلام قیمت خدمات تماس بگیرید.

فهرست